Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

Şirketimiz AKSEL HAZIR GİYİM VE AHENGİM DİJİTAL PAZARLAMA olarak 2015 yılında ilk şubemiz İstanbul-Bağcılarda kurulmuş olup, kurucularımız Selahattin AKSOY ve Belkıs AKSOY öncülüğünde hazır giyim sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

İlk etapta  sadece Bağcılarda hizmet veren firmamız daha sonrasında Zeytinburnu şubesini açarak hizmet alanını genişletmiştir. Şu anda mevcut olarak faaliyet gösteren Bağcılar1, Zeytinburnu, Bağcılar2, Mahmutbey ve Gaziosmanpaşa Şubeleri olmak üzere toplamda aktif olarak 5 mağaza ve İnternet satış hizmet vermekteyiz.

 

Bunun yanı sıra firmamız E-Ticaret Pazaryerlerinde de etkin bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Firmamız öncelikli olarak internet üzerinden  her türlü kadın, erkek, çocuk iç çamaşırları, gecelik, pijama, her türlü erkek, kadın, çocuk çorabının, her türlü dokuma ve dokuma ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır

 
Firmamız; hazır giyim ve e-ticaret alanında müşterilerimizin isteği ve ihtiyaçları doğrultusunda, taahhüt edilen sürede, kaliteden ve ürün güvenliğinden ödün vermeksizin hizmet vermektedir.

Müşterilerimize sunduğumuz ürün ve hizmetin her açıdan beğenilmesi, kaliteli, güvenilir bulunması ve tercih edilmesi AKSEL HAZIR GİYİM VE AHENGİM DİJİTAL PAZARLAMA çalışanlarının amacı ve gururudur.

  

“VİZYON & MİSYON”                      
                                                     

Misyonumuz; Moda perakendeciliği ve E-ticaret alanında gösterilecek başarılar ile insanların daha güzel giyinmelerine imkân verirken, hayatın her alanında evrensel kabul gören değerleri yaşayan bir kurum kültürü ortaya koyarak dünya çapında örnek olmak.


Vizyonumuz; Türkiye merkezli olmak üzere, tarihi bağlar ile irtibatlı olduğu yakın coğrafyasında, satın aldığı veya üretim yaptığı markalarla Moda Perakendesinin ve E-ticaret alanında en başarılı ilk ‘10’ oyuncusundan biri olmak.